Menu

Prinea.sk je internetový obchod predstavený pre rôzne vekové kategórie a odvetia záujmu roku 2019, so všestranným zameraním na vysokokvalitnú digitálnu tlač rôznych druhov textílií, tiež technológiu fólie(flex a flock) a iné.

Internetový obchod Prinea.sk musel byť koncom roka 2020 z dôvodu pandémie Covid -19 pozastavený.

V roku 2021 e-shop prevzala nová spoločnosť, ktorá sa venuje hlavne digitálnej potlači, sieťotlači a vyšívaniu. Práve o vyšívanie produktov bude náš internetový obchod obohatený od apríla 2021. 

Samotný názov vznikol na podklade nejakej idey vzniknutej v domáckom prostredí, ktorá  sa rôznymi myšlienkovými pochodmi, predstavami a tiež rôznymi odvetiami záujmov odovzdáva tlačou na zákazníkom požadovaný produkt, ktorý vieme  poskytnúť na mieru podľa predstáv zákazníka a tiež dodať aj podľa autorskej predlohy v kreatívnom znení zakladateľov.

V šľapajach tejto idey chceme naďalej pokračovať, ako nový majitelia.
Našou tvorivou činnosťou chceme u zákazníka dosiahnúť hlavne spokojnosť, a to prostredníctvom kvality produktov a  farieb a v neposlednom rade našou kreativitou. Čo sa týka technológie, ktorú využívame, tak ňou je už spomínaná digitálna tlač, ktorá je najmodernejšia technológiia a sieťotlačou, ktorá je považovaná za najkvalitnejšiu techniku potlače. 
Ich kvalita spočíva vo farebnej citlivosti a trvácnosti, a to použitej na kvalitnom bavlnenom podklade na zákazníkom vybratej textílií, taktiež technológiu flex a flock zameranú na fóliovú tlač, ktorá ponúka tiež kvalitnú prácu a garantuje trvácnosť motívovej kreativity, samozrejme ošetrovanej podľa predloh výrobcu, ako sa o požadovaný produkt starať.

Tvorba vlastného motívu priamo u nás na stránke!

Požadovaný produkt vieme zákazníkovi ponúknuť aj na motíve vlastného dizajnú, ktorý vieme detailne spracovať a predložiť na požadovaný produkt zákazníka. Cieľom našej práce je poskytovať svojim zákazníkom tie najlepšie služby a kvalitný tovar, v ktorom sa zákazník bude cítiť komfortné a hlavne pohodlne. Vlastný produkt si viete pripraviť z pohodlia vášho domova za pár sekúnd. Skúste si to, je to ozaj jednoduché!

► Vytvoriť vlastný dizajn